JSME TU PRO VÁS OD ROKU 1993
Naše textilní rukavice jsou oblíbené nejen vysoce kvalitním zpracováním,ale především vysoce kvalitním materiálem.Podle zkušeností našich mnohých zákazníků naše rukavice vydrží v běžných provozech (průmyslu,stavebnictví a zemědělství) daleko více než běžně dostupné textilní rukavice a v některých případech nám bylo zděleno že vydrží déle než pracovní rukavice kombinované textil / hovězí štípaná kůže , které patří mezi nejvíce používané pracovní rukavice.

Rukavice jsou šity z kvalitního střihu pečlivě kontrolované jakosti.
Budeme vždy dodržovat zavedenou kvalitu české výroby pro naše zákazníky

Kontaktní osoba

Macka Tomáš

608 966 684

rukavice@717.cz
macka rukavice.png
Po předchozí domluvě zasíláme zdarma jeden pár jako vzorek pro otestování.

Všechny naše rukavice jsou vyráběny z materiálů, které jsou atestované a splňují nejpřísnější požadavky pro celodenní používání.
Použité materiály s částečně antimikrobiální povrchovou úpravou splňují ekologické požadavky a je možné je dle atestu použít i k výrobě kojeneckých doplňků.
Na přání zákazníka je možné použít úpravy materiálů jako např. vysoká savost, snížená savost, antistatická úprava a pod.
Střihy jsou vytvořeny ergonomicky pro co nejpohodlnější komfort při celodenním používání.
předělanérukavice.jpg
Již několik let dodáváme textilní rukavice vyrobené pouze v Česku ke spokojeným zákazníkům nejen v tuzemsku,ale i například v Rakousku.
Naše textilní rukavice jsou oblíbené nejen vysoce kvalitním zpracováním,ale také vysoce kvalitním materiálem.

Rukavice jsou šity z kvalitního střihu pečlivě kontrolované jakosti. Střih přesně sedí na ruce a tím je zaručen vynikající cit při jakékoliv manipulaci v rukavicích.
 
macka logo2.jpg
Již několik let dodáváme pracovní rukavice vyrobené pouze v Česku ke spokojeným zákazníkům nejen v tuzemsku,ale i například v Rakousku.
Naše textilní rukavice jsou oblíbené nejen vysoce kvalitním zpracováním,ale také vysoce kvalitním materiálem.Podle zkušeností našich mnohých zákazníků naše rukavice vydrží v běžných provozech (průmyslu,stavebnictví a zemědělství) daleko více než běžně dostupné textilní rukavice a v některých případech nám bylo zděleno že vydrží déle než pracovní rukavice kombinované textil / hovězí štípaná kůže , které patří mezi nejvíce používané pracovní rukavice.
Rukavice jsou šity z kvalitního střihu pečlivě kontrolované jakosti.
 
předělanérukavice.jpg
Image5.jpg
Image.jpg
znacka_ce.gif
macka logo2.jpg

ZARUČENĚ ČESKÁ VÝROBA RUKAVIC Z TEXTILU

Rukavice jsou ušity s vkládanými klínky po rubu,nad zápěstím se zahnutým lemem.Každý kus je pečlivě kontrolován výstupní kontrolou.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one